Поліцейські під час профілактичного рейду на Кам’янському водосховищі річки Дніпро виявили місцевого чоловіка, який займався незаконним виловом риби.
Дмитро Кисличенко, начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції, зазначив:
«Під час профілактичного рейду 5 лютого близько 12 години в районі дачного кооперативу „Зоря“ в селі Кривуші Кременчуцького району працівники сектору поліцейської діяльності на воді виявили місцевого чоловіка 1990 року народження, який на гумовому човні за допомогою сіток займався виловом риби. З місця події вилучено автомобіль ВАЗ, човен, 200 метрів сітки та близько 10 кілограмів риби. За попередньою оцінкою фахівців, завдані державі збитки становлять понад 32 тисячі гривень».
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/06/fish_2.jpg)
За даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду) ККУ. Санкція статті передбачає максимальне покарання — до трьох років обмеження волі.
Ян ПРУГЛО, .