Петиція за звільнення начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна за 47 днів набрала 748 голосів із 25000 потрібних
30 березня Сергій Каплін облікував на сайті Кабміну петицію щодо звільнення керівника обласної військової адміністрації Дмитра Луніна. Однією із причин для звільнення Луніна депутат назвав тарифи для населення на теплопостачання. Друга причина — Дмитро Лунін, на думку Сергій Капліна, фактично заблокував роботу Полтавської міськради.
Станом на 16 травня петиція зібрала 748 голосів із 25000 потрібних для розгляду. До кінця збору підписів залишилося 43 дні — трохи менше половини строку. Судячи із відсутності великої зацікавленості у громадян, петиція не набере відповідної кількості голосів.
Також Сергій Каплін планував розмістити аналогічну петицію на сайті Президента України, проте цього так і не зробив.
Нагадаємо, що «Полтаватеплоенерго» продовжить судитися із Сергієм Капліним за нові тарифи на опалення у Полтавському апеляційному суді.
, .