Упродовж останнього тижня офіційні джерела повідомили про загибель на війні проти російських окупантів ще чотирьох військових, життя яких було пов’язане з Полтавською областю. Це Руслан Чорний, Олександр Убийсобака, Володимир Полтавченко та Дмитро Невмержицький.
За інформацією Семенівської селищної ради, 18 квітня 2022 року в районі села Дібрівне Ізюмського району Харківської області внаслідок артилерійського обстрілу загинув Чорний Руслан Костянтинович — старший солдат, радіотелефоніст відділення артилерійської розвідки 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281).
Воїн народився 16 квітня 1990 року у селищі Семенівка. У 2007 році він закінчив Семенівський НВК № 1 імені М.М.Хорунжого. Потім навчався у Київському архітектурному училищі та проходив строкову службу у навчальному центрі «Десна». Протягом 2014-2015 років брав участь у проведенні АТО на сході України. Вдруге став на захист рідної землі у перші дні повномасштабного вторгнення. Після кількох місяців боїв рідні втратили з ним зв’язок, чоловік тривалий час вважався безвісти зниклим. Рідна громада змогла попрощатися зі своїм захисником лише у травні 2023 року.
За інформацією Полтавського міського ТЦК та СП, 28 травня в районі міста Авдіївка Покровського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу загинув Убийсобака Олександр Миколайович — солдат, радіотелефоніст мінометного взводу.
Воїн народився 5 червня 1998 року. Проживав у Полтаві, навчався у школі № 40 для слабозорих дітей. Захоплювався різними науками, дуже полюбляв географію. Рано залишився сиротою й після навчання у школі переїхав у село Макухівка. Після початку повномасштабного вторгнення став на захист України добровольцем.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/04/oleksandr_ubyisobaka.jpg)
За інформацією Котелевської селищної ради, 31 травня поблизу села Стельмахівка Сватівського району Луганської області внаслідок артилерійського обстрілу загинув Полтавченко Володимир Григорович — солдат, стрілець Національної гвардії України (в/ч 3052).
Воїн народився 19 вересня 1980 року. Проживав у селі Сидоряче Котелевської громади.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/04/volodymyr_poltavchenko.jpg)
За інформацією Пирятинської міської ради, 1 червня у київському госпіталі помер солдат Невмержицький Дмитро Іванович.
Воїн народився 8 вересня 1991 року у Пирятині. Навчався у школі № 4. У квітні 2012 року був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України. Після повернення зі служби працював у правоохоронних органах. Був мобілізований на захист Батьківщини у травні 2022 року. Поранення, яке стало смертельним, отримав у бою під Бахмутом на початку травня 2023 року. У полеглого залишилися матір, брат та сестра.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/04/dmytro_nevmerzhyckyi.jpg)
Імена, фото й біографії інших загиблих бійців, життя яких було пов’язане з Полтавською областю, можна переглянути тут.
Микола ЛИСОГОР, .