Історія Євгенія Навродського та Маргарити Геращенко
З початком повномасштабного російського вторгнення на територію України, тисячі людей з окупованих областей змушені були залишати свої домівки та шукати безпечного життя деінде. . стала прихистком для мешканців сусідніх Харківської, Сумської та інших областей, де точилися бої та господарювали рашисти. Чимало спортсменів та тренерів були змушені починати свою діяльність заново. Так у Полтаві опинилося чимало спортсменів з Харківщини. Наші сьогоднішні герої — Євген та Маргарита — змушені були залишити рідний Харків і перебратися до Полтави. Так у нашому місті з’явилася нова школа капоейри.
Коли ми завітали на тренування Маргарита весело займалася з дітьми та з залу лунали веселі голоси та сміх, а Євген сидів на ресепшні та навпаки намагався не шуміти — поруч стояла коляска з маленьким сином. Подружжя тікало від бомб вдвох, а хлопчик з’явився на світ вже у Полтаві. Читати далі…