У КП ПОР «Полтававодоканал» вдячні постійним міжнародним партнерам -UNICEF UKRAINE, який від початку повномасштабного вторгненнянеодноразово надавав свою важливу та актуальну допомогу.
Підприємство вже отримало від фонду у якості гуманітарної допомоги генератори та реагенти.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/19/img_5573.jpg)
Сьогодні передали матеріали для проведення аварійно – відновлювальних робіт:
- засувки чавунні фланцеві – 80 шт
- комплекти фланців плоских кованих сталевих – 164 шт.
— Щиро дякуємо за постійну та своєчасну підтримку у складний для всіх нас час, — говорить Григорій Макух, заступник генерального директора з загальних питань КП ПОР «Полтававодоканал».
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/19/img_5575.jpg)
Прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал»