В Інституті розвитку міста Полтавської міськради презентували концепцію спортивно-реабілітаційного центру від компанії «Європейські технології в будівництві». Для створення такого центру в громаді, необхідно знайти земельну ділянку з підключенням комунікаційних мереж, повідомив директор ІРМ Олексій Довгаль.
Комплекс в Полтаві пропонують створити для ветеранів та цивільних, які б могли пройти сучасну фізичну, психологічну та ментальну реабілітацію. Також за словами представника будкомпанії Вячеслава Нездимовського, новий центр може бути осередком для комунікації та місцем проведення міжнародних змагань.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/09/29/irm2.jpg)
Після визначення земельної ділянки, будівельна компанія розробить проєкт для презентації донорам та грантодавцям, щоб залучити фінанси на побудову реабілітаційного центру. За словами Олексія Довгаля, з бюджету Полтавської громади не виділятимуть гроші на створення спортивно-реабілітаційного комплексу.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/09/29/irm0.jpg)
Наразі подібні проєкти реабілітаційних центрів розробили для Ніжина, Білогородки, Макарова та Вінниці.
Нагадаємо, у полтавському садочку «Гніздечко» до кінця жовтня планують завершити облаштування теплового пункту. Всі роботи оплатять за грантові кошти німецького урядового агентства GIZ.
Ольга ГРИНЕНКО, .