31 жовтня близько 12:40 до поліції надійшло повідомлення від рятувальників про вилив палива з вантажівки на проїзну частину вулиці Решетилівської в Полтаві.
Попередньо відомо, що під час руху вантажівки стався витік пального на проїзну частину дороги. У цей момент поруч рухався легковий автомобіль BMW X5, який раптово загорівся. Ймовірно загоряння автомобіля сталося внаслідок потрапляння розлитого з вантажівки палива на гарячі частини вихлопної системи легковика. На щастя, ніхто не постраждав.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/10/31/fire3.jpg)
Задля безпеки громадян на цій ділянці вулиці рух транспорту тимчасово обмежений. Наразі рятувальники пожежу ліквідували. Працівники поліції спільно з рятувальними та комунальними службами продовжують працювати на місці події з метою приведення дорожнього покриття в безпечний для руху стан.
Ян ПРУГЛО, .