На вулиці Симона Петлюри збили 13-річну дівчину, а на Решетилівській — 54-річну полтавку
5 січня близько 19-ї години по вулиці Симона Петлюри, автомобіль КІА, під керуванням 33-річної полтавки, збив 13-річну дівчину, яка переходила проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. Медики доставили дитину до лікарні.
Також близько 19-ї години по вулиці Решетилівській, Renault Sandero під керуванням 35-річного місцевого мешканця, збив 54-річну полтавку, яка переходила проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. Жінку із травмами медики доставили до лікарні.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/01/06/d254c59805418f286e299d4d4512bb30.jpg)
В обох випадках відрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 ККУ. Тривають слідчі дії.
Микола ЛИСОГОР, .