Дорожньо-транспортна пригода сталася 20 травня, близько 11:45, на вулиці Монастирській у Лубнах
За попередньою інформацією відділу комунікації поліції Полтавщини, автомобіль Skoda Octavia, під керуванням 45-річного водія, наїхав на 9-річного пішохода, який перетинав проїзну частину дороги у невстановленому місці. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди малолітній хлопчик отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до Лубенської лікарні інтенсивного лікування.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/05/21/dtp2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/05/21/dtp3.jpg)
За даним фактом слідчими поліції Лубенщини, за процесуального керівництва Лубенської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Наразі обставини та причини ДТП з’ясовує слідство.
Ян ПРУГЛО, .