Дорожньо-транспортна пригода сталася 3-го червня, близько 16:20, на трасі Н-12 Суми — Полтава, неподалік села Петрівка Полтавської громади.
За попередньою інформацією слідства, сталося зіткнення автомобіля Subaru, під керуванням 40-річного водія та автомобіля Renault, під керуванням 20-річного водія.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув водій Subaru, а також три пасажири: 13-річний хлопчик, 41-річна та 73-річна жінки. Ще одна пасажирка, 11-річна дівчинка, доставлена до лікарняного закладу для надання невідкладної медичної допомоги. Окрім того, тілесні ушкодження також отримав водій автомобіля Renault, який також доставлений до лікарняного закладу для надання йому допомоги.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/06/03/dtp3.jpg)
Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідче управління поліції Полтавщини. З’ясовуються усі причини та обставини ДТП.
Микола ЛИСОГОР, .