О 16-й годині в режимі відеоконференції має розпочатися засідання позачергової сесії Полтавської міської ради.
Попередньо відомо, що депутатам пропонують погодити прийняття на баланс вже куплених КДМ та виділити фінансування на медичне обладнання — питання, які були провалені на попередній сесії.
Проєкт порядку денного:
- Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних підприємств галузі охорони здоров’я, які обслуговують населення Полтавської міської територіальної громади, на 2023 рік.
- Про передачу майна Полтавської міської територіальної громади.
- Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2023 рік.
- Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Полтавської міської територіальної громади.
Відеотрансляція засідання сесії
16:15 — Перед затвердженням порядку денного сесії слово надали депутатам. Сергій Каплін запропонував звернутися до НАЗК з приводу декларації Дмитра Луніна. Окрім цього міська влада має створити Штаб з прибирання вулиць, бо там робиться «п…ць».
Ян ПРУГЛО, .