Про такі випадки можна повідомити до Служби оперативного реагування за номером 1580
Під час сьогоднішньої наради з питань ЖКГ перший заступник міського голови Валерій Пархоменко закликав полтавців повідомляти про факти крадіжки квітів:
— КП «Декоративні культури» продовжують висаджувати клумби у парках та скверах міста. Недоброзичливі особи постійно виривають квіти, тому прошу небайдужих громадян повідомляти про такі випадки, якщо ви побачили акт вандалізму.
Вперше . писала про крадіжки квітів із комунальних клумб ще у 2012 році. Не будемо перелічувати усі випадки, які ми фіксували для історії та для відповідних висновків, зупинимось на окремих із них.
У листопаді 2019 року біля Щербанівської гімназії, що на території однойменної ОТГ, невідомі викопали 36 саджанців туї та ялівцю скелястого.
У 2020 році невідомі витоптали квіти на клумбах у Сонячному та Петровському парках, а також на клумбі, що на Соборному майдані.
У 2022 році з клумби Київської районної у Полтаві ради невідомі викопали 2 сакури. Крадіжка сталася на третю добу після висадки дерев.
, .