Офіцери громад завітали до літніх мешканців Полтавщини, які були очевидцями та учасниками найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Правоохоронці приділили увагу нагальним потребам сивочолих земляків, передали волонтерську допомогу та побажання здоров’я та довгих років життя – від колег і благодійників.
Поліцейський офіцер Миргородської територіальної громади Анатолій Веремчук вважає своїм обов’язком подякувати людям, які пережили страшну війну і змушені знову відчувати душевний біль через агресію підступного ворога, який намагається знищити Україну.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/05/09/mirg_090523_03.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/05/09/thumb_80624_800_600_0_0_auto-1.jpg)
«День пам’яті та примирення — це важлива дата для українців усіх поколінь! Адже нагадує про силу, мужність та незламний дух нашого народу, а також про важкий шлях, який ми знову маємо пройти всі разом – заради життя, заради відновлення миру і добробуту на українській землі!» — каже офіцер.
За інформацією Миргородського райвідділу поліції
Ян ПРУГЛО, .