6 квітня у межах двомісячника чистоти взяли участь близько 500 жителів Полтави. Про це повідомила секретар міської ради Катерина Ямщикова на своєму Telegram-каналі.
Учасники суботника прибирали схил на Білій Альтанці, спуск до Подолу, Прирічковий й парк Скорботної Матері. Секретар міськради зазначила: комунальні служби громади продовжують роботи відповідно до планів прибирання та звернулася до бізнесменів з проханням прибрати прилеглі території до їхніх підприємств.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/06/435161758_7614780801914037_8094624231876452315_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/06/434992766_7614780548580729_8421664874498914795_n.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/04/06/435057082_7614780725247378_5720266918048606882_n.jpg)
Двомісячник чистоти триватиме до 31 травня. Інформацію про локації, які потребують прибирання, будуть публікувати на сайті Полтавської міськради.
Ольга ГРИНЕНКО, .