Українська телеведуча Леся Нікітюк на Івано-Франківщині приміряла традиційне гуцульське вбрання. Зірка показала, як правильно в’язати традиційний для заміжніх українок головний убір – намітку.
Фото Нікітюк опублікувала в Instagram, передає KURAZH.
Зірка приміряла традиційне гуцульське вбрання – лляну сорочку, а також довгу спідницю з червоною плахтою. Поверх сорочки у неї кептар – це традиційний жилет з хутра, прикрашений різним орнаментом. На шию наділа згарди – це традиційна прикраса на шию, в якій обов’язковим атрибутом є кілька хрестиків.
Також артистка пов’язала на голову намітку. Це традиційний головний убір, який одягали лише одружені українки. Його використовували як оберіг.
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_12.png)
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_13.png)
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_14.png)