Головний герої романтичного реаліті “Холостяк-12” Алекс Топольський вирішив поділитися враженнями та фотографіями з моделлю Катериною Лозовицькою, яку він обрав у фіналі “Холостяка”.
Фото з’явились в соцмережі Інстаграм, інформує KURAZH.
“Ось ми й дійшли до фіналу. Це був дуже насичений та незабутній для мене період. Участь у шоу подарувало мені емоцій на все життя, а найголовніше – знайомство з рідною мені людиною. Я дуже радий, що стільки людей стежили за нашою історією. І мені хочеться продовжувати ділитися з вами своїми думками та почуттями”, – зазначив Топольський.
![Алекс Топольський та Катерина Лозовицька / © instagram.com/alex_topolsky](https://img.tsn.ua/cached/815/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/608xX/0d/7b/98af76c72c75da2723a9a673618f7b0d.jpeg)
![Алекс Топольський та Катерина Лозовицька / © instagram.com/alex_topolsky](https://img.tsn.ua/cached/815/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/608xX/7b/47/ff706682c35e3f473bff3c0c53f2477b.jpeg)
Також він після закінчення проєкту показав спільні фото та селфі з Катериною.
![Алекс Топольський та Катерина Лозовицька / © instagram.com/alex_topolsky](https://img.tsn.ua/cached/815/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/608xX/6e/fa/f7351f384aaeeaa3681f7255ebd6fa6e.jpeg)
![Алекс Топольський та Катерина Лозовицька / © instagram.com/alex_topolsky](https://img.tsn.ua/cached/815/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/608xX/ed/54/c4809f7210523de8c2b8a9a661ec54ed.jpeg)
![Алекс Топольський та Катерина Лозовицька / © instagram.com/alex_topolsky](https://img.tsn.ua/cached/815/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/608xX/90/12/a0291c9d97383fcd7d4e1cabd3ce1290.jpeg)