Секретар міськради відтермінував проведення позачергової сесії, бо не почув на погоджувальній нараді запевнень, що усі депутати готові взяти участь у засіданні
В.о. Полтавського міського голови Андрій Карпов 11 травня підписав розпорядження про перенесення чергової сесії міськради з 12-го на 19-те травня.
Для «Полтавщини» він так пояснив своє рішення:
— Сьогодні на погоджувальній нараді я не побачив готовності опозиційних депутатів прийти на засідання 12 травня. Тому я вирішив дати їм ще трішки часу на прийняття рішень. У свою чергу я готовий створити коаліцію з усіма депутатами, а для цього піти на компроміси: хто хоче відповідати за будь-який напрямок діяльності, то нехай працює. Але, якщо вони хочуть прибрати мене з посади секретаря міської ради, то це не предмет для переговорів та компромісів.
На засіданні 12 травня депутати мали розглянути близько 130 питань порядку денного.
. також має коментар від партії «Рідне місто», яка заявила, що була готова завтра прийти на сесію і взяти участь у роботі засідання. Тому вони не розуміють цей крок Андрія Карпова.
, .