» » » «Манчестер Сити» вернулся на второе место в АПЛ благодаря выездному разгрому

«Манчестер Сити» вернулся на второе место в АПЛ благодаря выездному разгрому

Добавлено: 04.12.19
Рубрика: Жизнь / Новости

«Манчестер Сіті» на виїзді обіграв «Бернлі» в матчі 15-го туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла у вівторок, 3 грудня, і завершилася з рахунком 4: 1 на користь гостей. На 24-й хвилині «городян» вивів вперед Габріел Жезус . На початку другого тайму бразильський форвард оформив дубль. Через 18 хвилин рахунок до крупного довів Родріго Ернандес. За три хвилини до кінця основного часу матчу відзначився хавбек «Сіті» Ріяд Марез. Через дві хвилини Роберт Брейді відіграв один м'яч.

Перемога дозволила «Манчестер Сіті» набрати 32 очки і повернутися на друге місце в турнірній таблиці. «Бернлі» набрав 18 очок і розташовується на 11-му рядку.

У наступному турі «Манчестер Сіті» 7 грудня на своєму полі прийме « Манчестер Юнайтед ». «Бернлі» в той же день на виїзді зустрінеться з «Тоттенхемом».