» » » Желающий купить Чалова клуб выиграл в меньшинстве и вышел на пятое место в АПЛ

Желающий купить Чалова клуб выиграл в меньшинстве и вышел на пятое место в АПЛ

Добавлено: 04.12.19
Рубрика: Жизнь / Новости

«Крістал Пелас» на своєму полі обіграв «Борнмут» в матчі 15-го туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла у вівторок, 3 грудня, і завершилася з рахунком 1: 0 на користь господарів. Єдиний м'яч на 76-й хвилині забив Джеффрі Шлупп . Починаючи з 19-ї хвилини лондонці грали в меншості. За грубий фол в центрі поля був видалений Мамаду Сако.

Після 15-ти турів в активі «Кристал Пелас» 21 очко, команда вийшла на п'яте місце в турнірній таблиці. «Борнмут» набрав 16 очок і знаходиться на 12-й позиції.

У наступному турі «Кристал Пелас» 7 грудня на виїзді зіграє з «Уотфордом». «Борнмут» в той же день на своєму полі прийме «Ліверпуль».

Влітку «Кристал Пелас» хотів придбати форварда ЦСКА Федора Чалова , Але клуби не змогли домовитися по сумі трансферу. У січні англійська команда має намір зробити повторну пропозицію.