» » » Гол лучшего бомбардира АПЛ помог «Лестеру» обыграть «Арсенал»

Гол лучшего бомбардира АПЛ помог «Лестеру» обыграть «Арсенал»

Добавлено: 09.11.19
Рубрика: Жизнь / Новости

«Лестер» на своєму полі обіграв лондонський «Арсенал» в матчі 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в суботу, 9 листопада, і завершилася з рахунком 2: 0 на користь господарів. «Лис» на 68-й хвилині вивів вперед Джеймі Варді , Який забив 11-й м'яч у сезоні і став одноосібним лідером бомбардирських перегонів. Через сім хвилин форвард зробив передачу на Джеймса Медісона , Подвоїв перевагу «Лестера».

«Лисиці» здобули четверту перемогу поспіль, набрали 26 очок і вийшли на друге місце в турнірній таблиці. В активі «Арсеналу» 17 очок, «каноніри» розташовуються на шостій позиції.

У наступному турі «Лестер» 23 листопада на виїзді зіграє з «Брайтоном». «Арсенал» в той же день на своєму полі прийме «Саутгемптон».