» » » «Вест Хэм» продлил серию без побед в АПЛ до шести матчей

«Вест Хэм» продлил серию без побед в АПЛ до шести матчей

Добавлено: 09.11.19
Рубрика: Жизнь / Новости

«Бернлі» на своєму полі обіграв лондонський «Вест Хем» в матчі 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в суботу, 9 листопада, і завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів. На 11-й хвилині бордових вивів вперед Ешлі Барнс . Через 33 хвилини перевага «Бернлі» подвоїв Кріс Вуд . На 54-й хвилині голкіпер лондонців Роберто Хіменес після подачі кутового переправив м'яч в свої ворота.

«Бернлі» після 12-ти турів з 15-ма очками посідає дев'яте місце в турнірній таблиці. В активі «Вест Хема», який не може перемогти на протязі шести матчів поспіль, 13 очок. Команда розташувалася на 16-й позиції.

У наступному турі «Бернлі» 23 листопада на виїзді зіграє з «Уотфордом». «Вест Хем» в той же день на своєму полі прийме «Тоттенхем».