» » » «Челси» одержал шестую победу подряд и вышел на второе место в АПЛ

«Челси» одержал шестую победу подряд и вышел на второе место в АПЛ

Добавлено: 09.11.19
Рубрика: Жизнь / Новости

«Челсі» на своєму полі обіграв «Кристал Пелас» в матчі 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в суботу, 9 листопада, в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж" і завершилася з рахунком 2: 0 на користь господарів. Синіх на 52-й хвилині вивів вперед форвард Теммі Абрахам, який забив десятий м'яч у чемпіонаті і зрівнявся з найкращим бомбардиром турніру Джеймі Варді . Через 27 хвилин Крістіан Пулішіч подвоїв перевагу аристократів.

Для «Челсі» перемога стала шостою поспіль в АПЛ. «Аристократи» набрали 26 очок і вийшли на друге місце. В активі «Кристал Пелас» 15 очок, команда розташовується на дев'ятій позиції.

У наступному турі сині 23 листопада на виїзді зіграють з «Манчестер Сіті». «Крістал Пелас» в той же день на своєму полі прийме «Ліверпуль».