» » » «Арсенал» упустил преимущество в два мяча в лондонском дерби

«Арсенал» упустил преимущество в два мяча в лондонском дерби

Добавлено: 27.10.19
Рубрика: Жизнь / Новости

Лондонський «Арсенал» на своєму полі зіграв внічию із земляками з «Крістал Пелас» в матчі десятого туру Англійської прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в неділю, 27 жовтня, і завершилася з рахунком 2: 2. Уже до дев'ятої хвилини каноніри двічі вразили ворота суперника, голами відзначилися Давид Луїс і Сократіс Папастатопулос. На 32-й хвилині Лука Мілівоєвіч реалізував пенальті і відіграв один м'яч. Рівність на 52-й хвилині відновив Джордан Айю.

Після десяти турів в активі «Арсеналу» 16 очок, команда розташовується на п'ятому місці в турнірній таблиці. «Крістал Пелас» з 15-ма очками займає сусідню шосту позицію.

У наступному турі «Арсенал» 2 листопада на своєму полі зіграє з «Вулверхемптона». «Крістал Пелас» днем ​​пізніше вдома прийматиме «Лестер».