» » » «Арсенал» в меньшинстве вырвал победу в игре с новичком АПЛ

«Арсенал» в меньшинстве вырвал победу в игре с новичком АПЛ

Добавлено: 22.09.19
Рубрика: Жизнь / Новости

«Арсенал» на своєму полі обіграв «Астон Віллу» в матчі шостого туру Англійської прем'єр-ліги (АПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в неділю, 22 вересня, в Лондоні і завершилася з рахунком 3: 2 на користь господарів. На 20-й хвилині Джон Макгинн вивів бірмінгемців вперед. «Каноніри» відновили рівність на 59-й хвилині: пенальті реалізував Ніколя Пепе . Вже через хвилину «Астон Вілла» повернула собі перевагу, гол на свій рахунок записав Уеслі.

У кінцівці матчу «Арсенал» з різницею в кілька хвилин забив два м'ячі і вирвав перемогу. Відзначилися Калум Чемберс і П'єр-Емерік Обамеянг.

З 41-ї хвилини «Арсенал» грав у меншості. Два попередження отримав захисник Ейнслі Мейтленд-Найлс.

Після шести турів в активі «Арсеналу» 11 очок, команда перебуває на четвертому місці. «Астон Вілла» набрала чотири бали, клуб розташувався на 18-му рядку.

У наступному турі «каноніри» 30 вересня на виїзді зіграють з « Манчестер Юнайтед ». Бірмінгемці на два дні раніше вдома приймуть «Бернлі».