» » » Дзюба нашел записку юного фаната и встретился с ним

Дзюба нашел записку юного фаната и встретился с ним

Добавлено: 11.09.19
Рубрика: Жизнь / Новости

Нападаючий збірної Росії Артем Дзюба подарував футболку семирічному школяру з Калінінграда після матчу з національною командою Казахстану. Про це на сторінці в Facebook розповів керівник групи компаній «За Батьківщину» Сергій Лютаревич .

За словами Лютаревич, після матчу хлопчик разом з мамою приїхав в готель російської команди, але його не пустили в номер Дзюби. Школяр розплакався і залишив футболістові записку зі своїм контактом. Через 30 хвилин Дзюба подзвонив хлопчикові і запросив в готель. В результаті юному вболівальнику вдалося сфотографуватися зі своїм кумиром і отримати від нього ігрову футболку.

Російська команда здобула перемогу над казахстанцями з рахунком 1: 0. Єдиний м'яч на 89-й хвилині зустрічі забив захисник Маріо Фернандес .

Після шести матчів відбіркового турніру збірна Росії набрала 15 очок і розташовується на другому місці в групі I. Перше місце займають бельгійці, в активі яких 18 очок.

У наступному турі російській команді належить зіграти з Шотландією. Матч відбудеться 10 жовтня.