Дзюба заговорил о величии сборной России по футболу

Добавлено: 05.07.19
Рубрика: Жизнь / Новости

Нападаючий петербурзького «Зеніту» і збірної Росії з футболу Артем Дзюба висловився про успіхи національної команди. Його слова наводить Sports.ru .

Дзюба заявив, що після чемпіонату світу зрозумів, що таке збірна Росії і що це таке - виступати за честь країни. «Для мене це найдорожче, не хочу це відпускати», - додав він.

Форвард також прокоментував перемогу збірної Росії над Сан-Марино в матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи-2020. «9: 0 - що ж до нас так ніхто ніколи не перемагав? Хіба були такі великі збірні і великі гравці? Ви так само грали з усіма, грали з Сан-Марино », - задався питанням він.

8 червня збірна Росії розгромила Сан-Марино з рахунком 9: 0. Перемога стала найбільшою в історії збірної Росії. Дзюба відзначився покером, забивши на 31-й хвилині з пенальті, потім на 73-й 76-й і 88-й хвилинах.

Дзюба - капітан національної команди. В її складі він провів 36 матчів і забив 20 м'ячів. Разом зі збірною форвард дійшов до чвертьфіналу домашнього чемпіонату світу.