Олимпийский чемпион напомнил о тревожных моментах в игре российских хоккеистов

Добавлено: 25.05.19
Рубрика: Жизнь / Новости

Олександр Кожевников

Дворазовий олімпійський чемпіон Олександр Кожевников прокоментував перемогу збірної Росії над національною командою США в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з хокею. Його слова наводить «Чемпіонат.com» .

Кожевников назвав тривожним моментом те, що російська команда пропускала контратаки суперника. Він зазначив, що це призвело до напруженій кінцівці, і застеріг збірну перед півфінальним матчем. «Якщо подібних помилок у грі з фінами не буде, все вийде набагато легше», - сказав хокеїст.

На думку олімпійського чемпіона, збірної Росії необхідно думати про наступного суперника - збірної Фінляндії, додавши, що в цілому виступ команди його порадувало.

23 травня збірна Росії здобула перемогу над національною командою США в чвертьфінальному матчі на чемпіонаті світу. Зустріч завершилася з рахунком 4: 3.

У півфіналі росіяни зустрінуться з фінами. Матч пройде 25 травня і почнеться о 16:15 за московським часом. У другому півфіналі, який також відбудеться 25 травня, чехи зустрінуться з канадцями (20:15 за московським часом).