» » «Аякс» обмінявся голами з «Ювентусом» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

«Аякс» обмінявся голами з «Ювентусом» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Добавлено: 11.04.19
Рубрика: Здоровье

Перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між «Аяксом» та «Ювентусом» завершився внічию 1: 1. Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в Амстердамі. У кінцівці першого тайму гості відкрили рахунок. Португальський форвард «Ювентуса» Роналду головою замкнув навіс Жоау Конселем. «Аякс» відігрався вже після перерви - відзначився бразильський хавбек Давид Нерес.

В іншому матчі чвертьфіналу «Барселона» обіграла « Манчестер Юнайтед »З рахунком 1: 0. Перемогу каталонцям приніс автогол у виконанні Люка Шоу .

В 1/8 фіналу ЛЧ «Аякс» вибив з турніру мадридський «Реал» . Після програшу з рахунком 1: 2 в Амстердамі, голландський клуб розгромив іспанців в гостях з рахунком 4: 1. Ювентус в свою чергу зломив опір мадридського «Атлетіко». У першій зустрічі туринський клуб поступився з рахунком 2: 0. Однак у другому матчі італійці відігралися зусиллями Роналду. Португалець оформив хет-трик і забезпечив «Ювентусу» перемогу з рахунком 3: 0.