ЦСКА всуху обіграв «Спартак» в дербі

Добавлено: 06.04.19
Рубрика: Здоровье

Арнор Сігурдссон і Ільзат Ахметов

ЦСКА обіграв Спартак з рахунком 2: 0 в матчі 22-го туру Російської Прем'єр-ліги (РПЛ). Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Матч пройшов на «Відкриття-Арені» - домашньому стадіоні «Спартака». У першому таймі команди голів один одному не забили. Рахунок відразу після перерви відкрив ісландський півзахисник гостей Арнор Сігурдссон. Він же на 55-й хвилині оформив дубль.

23 вересня 2018 го в матчі першого кола команди зіграли внічию 1: 1. Рахунок у зустрічі відкрив бразильський хавбек червоно-білих Фернандо. Гол півзахисника Ніколи Влашич дозволив армійцям уникнути поразки.

Після 22 турів чемпіонату ЦСКА випереджає «Спартак» на чотири очки і займає третю сходинку турнірної таблиці. Червоно-білі з 36 очками - на п'ятому місці.