» » » Бельгия - Россия 21.03.2019 какой счет, как сыграли вчера, видео голов

Бельгия - Россия 21.03.2019 какой счет, как сыграли вчера, видео голов

Добавлено: 22.03.19
Рубрика: Жизнь / Новости

Збірна Росії з футболу програла відбірковий матч першого туру чемпіонату Європи-2020 на групі I команді Бельгії. Матч, що відбувся 21 березня на стадіоні "Ру Бодуен" в Брюсселі, завершився перемогою господарів з рахунком 3: 1.
Бельгія - Росія: огляд матчу
Рахунок в матчі бельгійці відкрили на 14-й хвилині зустрічі. Юрі Тілеманс після багатоходової атаки за участю Едена Азара і Тімоті Кастанья беспріпятственно пробив в межах штрафного по воротах Гільєрме.
Однак перевага господарів була недовгою. Вже через дві хвилини Дзюба підкараулив Куртуа в чужій штрафній, відняв м'яч, відпасував його Черишеву і той точно пробив у порожні ворота.
Як зіграли Росія і Бельгія вчора, 21 березня
І все ж бельгійці ще до перерви зуміли знову вийти вперед. Відзначився Еден Азар, який забив м'яч "в роздягальню" на 45-й хвилині, чітко реалізувавши пенальті.
А на 88-й хвилині Азар оформив дубль, добивши м'яч після стрімкої контраатакі господарів.
Заканчи росіяни матч удесятьох - червону картку отримав Олександр Головін і тепер він пропустить найважливіший матч з командою Казахстану.
Бельгія - Росія: відео голів, дивитися онлайн