» » Універсіада 2019: медальний залік, результати

Універсіада 2019: медальний залік, результати

Добавлено: 11.03.19
Рубрика: Отдых

За підсумками восьмого дня змагань XXIX Всесвітній зимовій універсіади в Красноярську було розіграно 12 комплектів нагород.

& Uarr; Універсіада 2019

Російські спортсмени принесли в скарбничку команди п'ять золотих, п'ять срібних і шість бронзових медалей.

& Uarr; Медальний залік Універсіади 2019

В цілому збірна Росії, достроково виграла медальний залік Універсіади, завоювала 35 золотих, 35 срібних і 30 бронзових нагород.
Друге місце в загальнокомандному заліку займає збірна Південної Кореї, що має в активі 14 медалей - шість золотих, чотири срібні і чотири бронзові. Трійку замикає команда Японії, у якій 11 нагород - по чотири золоті, чотири срібні і три бронзові.

& Uarr; Результати Універсіади 2019

Команда збірної Росії з хокею з м'ячем обіграла збірну Швеції і принесла 35-у золоту медаль. За підсумками дня в скарбничці збірної вже 100 медалей: 35 золотих, 35 срібних і 30 бронзових.
Крім хокеїстів, золото збірної принесли гірськолижниця Катерина Ткаченко, сноубордисти Олена Костенко і Антон Мамаєв і біатлоністка Катерина Мошкова.
Друге місце в медальному заліку займає команда Південної Кореї (6-4-4), третіми йдуть японці (4-4-3). Також в першій п'ятірці турнірної таблиці опинилися збірні Фінляндії та Норвегії.