» » «Краснодар» залишився без перемоги в плей-офф Ліги Європи

«Краснодар» залишився без перемоги в плей-офф Ліги Європи

Добавлено: 14.02.19
Рубрика: Здоровье

Російський «Краснодар» зіграв внічию з німецьким «Байєром» у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Зустріч пройшла в четвер, 14 лютого, в Краснодарі і завершилася з рахунком 0: 0. На 88-й хвилині арбітр Давида Маса скасував гол форварда німецької команди Лукаса Аларит через гру рукою.

Зустріч у відповідь між командами відбудеться 21 лютого в Леверкузені. Вона розпочнеться о 20:55 за московським часом.

Ще один російський клуб - санкт-петербурзький «Зеніт» - програв турецькому «Фенербахче» в першому матчі плей-офф турніру. Зустріч завершилася з рахунком 1: 0 на користь турків. Півзахисник синьо-біло-блакитних Роберт Мак в першому таймі не зумів реалізувати пенальті.