Норвежский лыжник-чемпион усомнился в возможности победить россиянина

Добавлено: 26.01.20
Рубрика: Жизнь / Новости

Олександр Большунов

Норвезький лижник Йоханнес Клебо заявив, що сумнівається в можливості наздогнати росіянина Олександра Большунова в загальному заліку Кубка світу. Слова спортсмена призводить TV2.

Клебо поскаржився на самопочуття в скіатлоне на етапі Оберстдорфі (Німеччина), який пройшов 25 січня. Перемогу здобув Большунов, сам норвежець зійшов з дистанції. «Тіло було абсолютно мертвим», - поскаржився спортсмен.

26 січня лижники вийдуть на спринт. «Щось радикальне повинно статися, щоб я відчув себе добре», - поскаржився Клебо. У загальному заліку Кубка світу він йде другим і відстає від Большунова на 299 очок. Відіграти цей розрив, на думку норвежця, буде вкрай важко. «Він іде дуже поспішав», - сказав про росіянина Клебо.

23-річний спортсмен - чинний володар Кубка світу. Він також є триразовим чемпіоном світу і триразовим олімпійським чемпіоном.

На початку січня Клебо програв Большунова на багатоденці «Тур де Скі». Перед останнім етапом норвежець йшов лідером загального заліку, проте росіянин обігнав його і вперше в кар'єрі виграв гонку. Крім того, в активі Большунова чотири олімпійські медалі.