Российская лыжница завоевала золото на этапе Кубка мира

Добавлено: 26.01.20
Рубрика: Жизнь / Новости

Наталя Непряева

Російська лижниця Наталя Непряева завоювала золоту медаль в спринті класичним стилем на етапі Кубка світу в Оберстдорфі (Німеччина). Про це повідомляє ТАСС .

У фінальному забігу Непряева обігнала словенку Анамарія Лампіч на 026 секунди, показавши результат 3 хвилини 2708 секунди. Третє місце зайняла представниця США Джессіка Діггінс , Яка поступилася росіянці 244 секунди.

Непряева була єдиною спортсменкою з Росії, яка пробилася в вирішальну гонку. Євгенія Шаповалова і Христина Мацокін вилетіли в чвертьфіналі разом з норвежкою Терезою Йохауг - лідером загального заліку Кубка світу. Ще три російські лижниці не зуміли подолати кваліфікацію.

Пізніше 26 січня спринт пробіжать чоловіки. Ця гонка стане останньою на етапі в Оберсдорфі. Наступний етап Кубка світу пройде 8-9 лютого в Швеції.