Тренер российских биатлонистов обвинил «мужиков» в очередной гонке без медалей

Добавлено: 25.01.20
Рубрика: Жизнь / Новости

Ірина Старих

Головний тренер збірної Росії з біатлону Анатолій Хованцев звинуватив Матвія Єлісєєва і Олександра Логінова в провалі в змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці. Слова фахівця призводить «Чемпіонат.com» .

«Мужики провалили свої етапи геть. Занадто багато запасних. Матвій взагалі встав "ногами" на останньому колі. За Логінову - треба з ним поговорити », - стверджує Хованцев.

«Ми могли бути сьогодні в призерах. Цю естафету програли хлопці. Дівчата вичавили максимум з ситуації », - додав тренер.

Раніше 25 січня росіяни зайняли четверте місце в змішаній естафеті. Крім Логінова і Єлісєєва, за російську команду виступили Лариса Кукліна і Ірина Старих . Перше місце дісталося французьким біатлоністам.

Серія без медалей для вітчизняних біатлоністів продовжилася. Змішана естафета в Поклюці стала 24-й гонкою, де росіяни не зуміли зайняти призові місця. Антирекорд збірної Росії - 25 стартів без нагород.