» » » Российские биатлонисты упустили медали в смешанной эстафете на Кубке мира

Российские биатлонисты упустили медали в смешанной эстафете на Кубке мира

Добавлено: 25.01.20
Рубрика: Жизнь / Новости

Російська збірна фінішувала на четвертому місці в змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці. Про це повідомляє кореспондент «Лента.Ру».

Перше місце зайняли спортсмени з Франції. Друга позиція дісталася норвежцям. Третіми фінішували біатлоністи збірної Німеччини. Російська команда, представлена ​​ Матвієм Єлісєєвим , Олександром Логиновим , Ларисою Кукліної і Іриною Старих , Показала четвертий результат, упустивши медалі.

Змішана естафета стала вже 24-й гонкою, де російські біатлоністи не зуміли зайняти місце на подіумі. Антирекорд вітчизняних спортсменів - 25 стартів без нагород.

26 січня відбудуться ще дві гонки в рамках етапу Кубка світу в Поклюці. Мас-старт серед чоловіків на 15 кілометрів стартує о 14:15 за московським часом. О 17:00 розпочнеться жіночий мас-старт.